Poslední letošní schůzka debatního klubu

Závěrečná schůzka klubu v roce 2022 se uskutečnila už ve čtvrtek 15. prosince. To proto, abychom dali možnost se plně rozvinout dalším předvánočním zážitkům posledního školního týdne.

Sešli jsme se v komorní sestavě: dva debatní týmy, jedna pozorovatelka, rozhodčí a ještě pizzař-barista v jedné osobě. Každý z uvedených plnil svou úlohu na sto procent. Týmy debatovaly tezi Ježíšek je lepší než Santa. Pozorovatelka a rozhodčí zapisovaly. Půlka dvojjediného – pizzař – nabídl šest italských pochutin s různými příchutěmi a druhá půlka téže osoby – barista – vzpružoval debatéry lahodnou kávou.

I když se nakonec stalo nečekané a negace debatní souboj vyhrála, což znamená, že se nepodařilo obhájit domácího ducha Vánoc, náš starý dobrý Ježíšek na nás nezanevřel a na konci schůzky se dostavil! A přinesl i debatní dárky. Tak děkujeme, Ježíšku, za ty dary a za všechno, co se nám podařilo v tomto roce. Ať i vám všem se dobře ohlíží za uplynulým rokem. Debatní klub vám přeje šťastné a veselé a štěstí, zdraví, požehnání v roce novém.   

DK PONTO