Žáci

ŠKOLA / ZAMĚSTNANCI / SPOLEČENSTVÍ PŘÁTEL / ŠKOLSKÁ RADA / PROJEKTY / DOKUMENTY

TŘÍDA 2.A, TŘÍDNÍ UČITELKA: MGR. EVA ERTLOVÁ

Běhávková Romana
Černá Tereza
Červenáková Eliška
Falešníková Tereza
Foltýnková Barbora
Holeček Dominik
Chudíková Anežka
Juřík Jan
Just Mikuláš
Káňová Anna
Kapsa Mikuláš
Kočíř Jan
Kubičíková Elena Maria
Lvová Kamila
Mičková Alžběta
Motyčková Anna
Němcová Sára

Němcová Štěpánka
Oharek Šimon
Pavlacký Jan
Pavlicová Kateřina
Razzouková Lolita
Rozsypálek Adam
Sedláčková Kristýna
Stašová Nela
Šáchová Adéla
Štefaník Martin
Vandová Barbora
Vavřiníková Simona
Vintrová Barbora
Vojtěchová Emma
Všetulová Karolína
Zrínyová Kateřina
Žandovská Adéla


TŘÍDA 2.B, TŘÍDNÍ UČITELKA: MGR. MICHALA VACULÍNOVÁ

Bartošík Marek
Berková Zita
Burešová Karolína
Cibulcová Magdaléna
Čižková Tereza
Dohnal Jan
Drábková Adriana Michaela
Fantová Magdaléna
Fridrichová Eliška
Gomelská Kateřina
Hrabec Jakub
Hrubcová Adéla
Janás Filip
Janíková Štěpánka
Janoušková Alžběta
Juřičková Zuzana
Kapsa Václav

Kočenda Filip
Kočířová Kristýna
Koníčková Veronika
Kopecká Adéla
Kroutilíková Klára
Krystýnková Nela
Křenová Terezie
Mitášová Nikola
Snopková Jana
Svobodová Hana
Šálek Martin
Ševčíková Beáta
Šimčíková Nela
Šišáková Amálie
Šrédlová Karolína
Tomáštíková Zoe
Zerzáň Vojtěch


TŘÍDA 3.A, TŘÍDNÍ UČITELKA: MGR. ALENA ROSÍKOVÁ, PH.D.

Balounová Zuzana
Bistrý Vojtěch
Brázdilová Lenka
Březina Max
Dudová Veronika
Dvoracká Lenka
Fialová Gabriela
Foltýnek Stanislav
Habáníková Anna
Hanzelková Adéla
Hnilica Marek
Hrbková Monika
Hrobařová Anežka
Hubíková Pavla
Karafiátová Valentýna
Kazíková Markéta
Knotková Andrea

Kocourková Kateřina
Kuchařová Kristýna
Malíková Štěpánka
Malina Martin
Marášková Táňa
Martišová Veronika
Menšík Vojtěch
Smetková Helena
Suchánková Kristýna
Ševčíková Valentina
Tomčalová Eva
Tomšejová Anna
Vašica Vojtěch
Šišáková Amálie
Šrédlová Karolína
Tomáštíková Zoe
Zerzáň Vojtěch


TŘÍDA 3.B, TŘÍDNÍ UČITELKA: MGR. EVA PETRUCHOVÁ

Ambrozková Markéta
Broklová Barbora
Cíchová Valentýna
Foltýnková Anna
Gieslová Marie
Grebík Josef
Grebíková Veronika
Hřebíčková Ludmila
Husáková Anna
Jankůjová Lucie
Jurák Daniel
Klečková Jana
Kolaja Ladislav
Kreisingerová Lucie
Kučerová Karolína Kateřina
Kučerová Simona
Kuchařová Kristýna

Kuželová Nicole Annemarie
Kydlíčková Lucie
Lapčíková Anna
Ludvíček Šimon
Macková Magdaléna
Mičulková Kristina
Pohanková Viktorie
Přádka Benedikt
Smělíková Štěpánka
Strakošová Valerie
Tomečková Šárka
Uhrová Veronika
Urbánková Hana
Vagundová Dominika
Varga Milan
Vojáček David
Zvardoňová Veronika


TŘÍDA 4.A, TŘÍDNÍ UČITEL: MGR. VIKTOR ČERNÝ

Berková Anežka
Červínková Klára
Doležel David
Flekačová Viktorie
Gašparová Sára
Hegr Jakub
Hnilicová Ester
Holčíková Johana
Jurásková Dominika
Kolářová Aneta
Lamborová Veronika
Mahdalová Tereza
Marková Jindřiška
Matušková Karolína
Matušková Valentýna

Mička Matěj
Miklová Veronika
Nevřivý Jiří
Pavlica Josef
Piknová Kateřina
Pospíšilík Daniel
Seidlerová Marie
Skopalová Monika
Smetka Zbyněk
Šmíd Michal
Trávníčková Tereza
Trojanová Natálie
Trúchla Dagmar
Vašek Robert
Žižlavský Pavel


TŘÍDA 4.B, TŘÍDNÍ UČITEL: MGR. ONDŘEJ HRUBOŠ

Brunclíková Františka
Bruštík Daniel
Bundzel David
Fojtíková Lenka
Gabrielová Jana
Havlíková Nikol
Hejda Jakub
Ilík František
Janíková Anežka
Ježková Tereza
Kopišťová Markéta
Králíková Terezie
Maňáková Markéta
Matějíček Josef
Miklová Tereza

Mitáčková Martina
Mitášová Adéla
Novák Matouš
Pelikánová Kristýna
Petrášová Aneta
Presová Eliška
Řezníčková Aneta
Samek Samuel
Šidlík Jakub
Šoustek Martin
Tománková Natálie
Valková Iveta
Vašků Barbora
Vojáčková Karolína
Vybíralová Nikola