Všechny aktuality

Švýcarská mozaika

Ve dnech 28. dubna až 3. května absolvovali studenti 3.A a 3.B poznávací výlet do Švýcarska.

Studentské volby do Evropského parlamentu na SGV

To, že letošní rok je rokem volebním, asi nikoho nepřekvapí. K datu konání voleb do Evropského parlamentu nám sice ještě nějaký…

V Praze je blaze? Na Velehradě je líp!

V sobotu 6. května se v Praze uskutečnilo finále Debatiády, mladší sestřičky debatních soutěží, kterých se účastní náš debatní klub.

Exkurze v Národní přírodní rezervaci Čertoryje

V pondělí ráno 6. května se skupinka odvážlivců z biologického semináře vydala objevovat krásy květnatých luk Bílých Karpat.

Soutěž IT&kybernetická bezpečnost

Přihlašování je možné přes QR kód. Online kvalifikační kolo proběhne 24. – 31. 5. 2024.

Středoškolská odborná činnost na SGV

I v letošním školním roce se do SOČ zapojilo 5 studentů SGV.

Larpová bitva

Dne 23.4. se odehrála na školní zahradě larpová bitva o vlajky. Skupinky bojovníků se snažily ukořistit protivníkovi tři vlajky. 

Otevřený turnaj Debatního poháru v Praze

O víkendu 27.-28.4. se jeden z našich debatních týmů v sestavě Julie Maňáková, Dorota Komoňová a Jan Kolařík zúčastnil pohárového Open turnaje v Praze.

Noční fotbalové utkání

Minulý týden, ve čtvrtek 25.4. 2024, se konalo další (už třetí) večerní fotbalové utkání na intru! Sešlo se nás bez mála 30, z toho hrálo 11 kluků a 5 holek.

Fara Korytná

Rekonstrukce fary v Korytné jde do finále. Dokončují se venkovní úpravy - pergola, parkovací stání a hřiště. Přijímáme rezervace...

Vzniká nové album pěveckého sboru

Pěvecký sbor SGV pod vedením sbormistra Filipa Macka představí u příležitosti 20. výročí SGV zcela nový repertoár, který si už brzy budete moci poslechnout nejen při samotných oslavách výročí, ale také na novém albu.

Přihláška na DM na šk. rok 2024/2025

Termín pro podání přihlášky na domov mládeže pro následující školní rok 2024/2025 je do 15. května 2024. Přihlášky odevzdávejte na…