Ve čtvrtek 11. června 2026 se naši žáci zúčastnili 1. ročníku Závodu všestrannosti o pohár hejtmana Zlínského kraje, který se konal v Holešově.
V konkurenci 30 škol si naši soutěžící vedli velmi dobře. Družstvo chlapců obsadilo 13. místo a družstvo dívek dosáhlo krásného 7. místa.
Žáci si během závodu vyzkoušeli nejen své sportovní schopnosti, ale také týmovou spolupráci, vytrvalost a odhodlání.
Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a gratuluji k dosaženým výsledkům.
Studenti, kteří naši školu reprezentovali:
Dívky – Veronika Janíková, Lucie Mahdalová, Johana Němčická, Klára Šrámková
Chlapci – Ondřej Novák, Antonín Slavík, Jeroným Vymyslický, Martin Žák
Veronika Hurábová









