Orientační dny – 2. ročník

Třídenní kurz s názvem "Moje třída, moje parta" přinesl účastníkům mnohem více než jen nové informace a vzdělávání. Uskutečnil se 16. - 18. října ve Fryštáku.

Ústředním tématem se staly úžasné vzpomínky a utužení přátelství mezi spolužáky. Tato zkušenost podtrhla důležitost kolektivního ducha a společného prožívání vzájemných okamžiků.
Klíčové však bylo, že se jim naskytla příležitost strávit čas mimo tradiční učební prostředí, a to v atmosféře, která podporovala budování přátelských vztahů.

Všechny aktivity byly navrženy tak, aby povzbudily spolupráci a týmového ducha, což je nepostradatelné pro každého, kdo se snaží vytvořit přátelskou třídní komunitu. Žáci tak sdíleli nezapomenutelné chvíle, které byly plné smíchu, radosti a překonání společných výzev.

V poděkování, které rezonuje mezi účastníky, je cítit vděčnost za tyto společně strávené chvíle. Jejich zážitky jsou nyní neocenitelnou součástí jejich školní cesty a pomohou utvářet jak jejich budoucí vzdělávací směr, tak osobnostní rozvoj. Vzájemné pouto, které mezi nimi vzniklo, je nyní pevnější a bude sloužit jako základ pro další růst a společné aktivity v budoucnosti.

Lukáš Petrucha