Under The Stage v Odrách

Ve středu 22. 3. 2023 jsme se se školní kapelou Under The Stage zúčastnili celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti v Odrách.

Byla to pro nás velká výzva, protože jsme poprvé jako kapela opustili zdi školy a vydali se předvést náš um do světa. Přehlídka se konala od 21. do 23. března a celkově bylo možné zhlédnout přes 50 různých vystoupení. Naše kapela začínala středeční odpolední program a nutno říct, že hned po prvních tónech si získala zdejší publikum, které v průběhu vystoupení nadšeně tleskalo, zpívalo a při skladbě Paradise dokonce vytvořilo krásnou atmosféru v podobě nasvícení sálu světly mobilních telefonů. V hledišti seděla také odborná porota, od které jsme dostali na závěr odpoledního bloku zajímavou a cennou zpětnou vazbu.

Věřím, že zkušenosti, které jsme v na přehlídce získali, nás zase posunou o kus dál. Celkově hodnotím vystoupení v Odrách jako velmi zdařilé, vypovídá o tom i ocenění, které jsme obdrželi za nejlepší výkon středečního odpoledne. Děkuji členům kapely za skvělou reprezentaci školy a těším se na další společná dobrodružství.

                                                                                             Šimon Král, vedoucí kapely