Jdeme do akce! — Pontění No.2

Náš, již druhý, víkend v rámci animátorského kurzu Pontění, se nesl v duchu tématu AKCE. Neboť trocha, někdy i více :-) akčnosti na akcích různého druhu, které pořádáme, je vždy potřeba.

Skutečný význam tohoto tvrzení jsme i my sami okusili. V pátek 18. 2. 2022 jsme z UH vyráželi s vědomím, že vlastně nevíme kam. Nyní vám však můžu prozradit, že po čtyřech hodinách hledání patřičného cíle, potažmo místa, kde strávíme víkend, jsme zdárně dorazili do malebné vesničky Březová, obklopené kopci, pastvinami a hlubokými lesy. (Tento fakt bude nejspíš jedním z důvodů, proč tam jel autobus nanejvýš třikrát denně. pozn. aut.)

Náš společný čas doplňovaly zajímavé přednášky a k nim navazující aktivity. Kupříkladu o time managementu, právu a zákonech, které se neodmyslitelně pojí s organizací programu pro děti a mládež, ale i o správném vedení modliteb apod. Opět byla spousta prostoru na sdílení vlastních zkušeností a poznatků, kterých jsme nabyli jak na samotném víkendu, tak v praxi. Což je bezpochyby skvělá motivace a inspirace pro každého z nás.

Nebojím se tedy sebejistě říct, že jsme tento čas využili na maximum a naplnili ho, jak jen nejlépe to šlo.

Velký dík patří organizátorům víkendovky a všem nadšeným účastníkům!

                                                                                                                                        Za animátory Ponta: Kristýna Kočířová

Více fotografií ZDE